10: Michaela Hoďánková, Flower Company: Lidi do týmu vybírám tak, abychom jim mohli důvěřovat

15/12/2022

Michaela Hoďánková založila firmu Flower Company před 12ti lety. Popisuje se jako pozitivní, mateřský leader. Míša bortí mýty o tom, že je v podnikání potřeba cukr a bič. Její styl vedení je velmi laskavý a pečující. Jak se tento přístup spojuje s úspěšným podnikáním?
V této epizodě jsme mluvily o tom, jak dosáhnout otevřené svobodné firemní kultury. Zajímalo mne, jak může fungovat obchodní tým bez obchodních cílů a jak vybírat spolupracovníky, které baví, co dělají. Mluvily jsme o tom, jak pracují s rozvojem a motivací.


Další epizody:

Olga Bědajanková je výkonnou ředitelkou a ekonomickou ředitelkou společnosti SATUM CZECH. Pod jejím vedením firma 10krát vyrostla. V roce 2022 firma oslavila 25. výročí existence. K tomto výročí se Olga rozhodla dát firmě dárek - sepsat firemní filozofii.
Oslovila mne, abych jim ji pomohla sestavit - definovat jejich firemní poslání, hodnoty, vizi a...

Stanislav Vojtíšek je bývalý kapitán dopravního letadla. Dnes je poradcem, lektorem a mentorem pro krizové rozhodování, leadrship a optimalizaci postupů a zakladatelem značky Pilos for leaders and managers.
Standa přednáší na téma rozhodování v krizových podmínkách a skvěle přirovnává principy řízení letadla plného lidí s řízením firmy plné...