PODCAST LÍDŘI A KMENY


Tento podcast jsem založila, abych dala prostor lídrům sdílet své zkušenosti, tipy a myšlenky, které mohou inspirovat ostatní. Jak se dívají na leadership? Jak pracují s týmovou a firemní kulturou? V čem je ukryté "tajemství" leadershipu? 

Podcast najdete na Spotify, Apple Podcasts a YouTube.

🎙️ Příjemný poslech!


Kouč Roderick Lambert se věnuje zejména lídrům ve středním věku, kteří přichází s nejrůznějšími tématy. Pomáhá jim hledat znovu to, co je v práci baví a co je těší, a zároveň se věnuje jejich zdraví. Naučit se lépe jíst a žít může znovu nakopnout váš život. Jak důležité je aktivní naslouchání? Jak navazovat přirozené a otevřené vztahy?

Oldřich Turner založil svůj lídrovský styl na pevných hodnotách, poslání a vizi. Těmi hodnotami jsou Přátelství, Poctivost, Pracovitost a Svoboda.
Vede tým finančních poradců pod značkou Vaše budoucnost a my jsme si v rozhovoru povídali o tom, jak se tyto hodnoty projevují v jeho práci a jak s nimi pracuje v týmu. Zazněla spousta praktických tipů a...


PODCAST ODOLNÁ FIRMA

Pro Asociaci rodinných firem jsem dva roky natáčela podcast o podnikání v rodinných firmách. Je to seriál plný inspirativních osobností a příběhů.